ترابایت - خدمات آموزشی شروع پروژه همراه با در اختیار داشتن دانش لازم موجب هدایت شما به سمت دستیابی به موفقیت می شود. خدمات آموزشی ترابایت منحصر بفرد بوده و با تاکید بر آموزش نقش محور (دوره های آموزشی خاص برای کاربران مختلف سیستم مثل مدیر سیستم و...) بهترین شرایط را برای آمادگی تیم شما و افزایش میزان سازگاری با راه حلهای ترابایت فراهم می کند.
هدف ما هدایت و راهنمایی شما به سمت دستیابی به موفقیت است. پیشنهادات ما به شما کمک خواهد کرد که تا همزمان با افزایش بهره وری، ریسک عدم پذیرش سیستم جدید از سوی کارکنان کاهش پیدا کرده و از هدر رفت منابع مالی جلوگیری می کند.
خدمات آموزشی ترابایت طیف گسترده ای از متدهای آموزشی را برای تامین نیازهای متنوع شما در اختیار دارد. آموزشهای حضوری، الکترونیک (eLearning)، مشاوره و آموزشهای دانش محور با هدف ارتقا سطح سواد تخصصی پرسنل. بنا به نیاز شما و پس از ارزیابی نیازها برنامه آموزشی تدوین می شود.

تمرکز بر کیفیت، ضمانت

اگر شما از کیفیت کلاسهای آموزشی ترابایت ناراضی هستید و سطح کیفی آن را پاسخگوی نیازهای خود نیافتید، کافی است این موضوع را به ما اطلاع دهید. دوره های 10 روزه تکمیلی رایگان شرکت با هدف دستیابی به انتظارات شما و ضمانت کیفی آموزش برگزار می شود.

وابستگی های حرفه ای

ما وابسته به شما و مجموعه های مشابه شما هستیم، تخصص اصلی ما کمک به شما در مسیر دستیابی به اهداف حرفه ای شماست. سمینارهای آموزشی، کلاسهای مشاوره و دوره های تخصصی مدیریت مبتنی بر فناوری به دنبال ایجاد تعامل و همکاری حرفه ای با شماست. اهداف ترابایت به اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت شما گره خورده است.

آموزش الکترونیک (eLearning)

آموزشهای غیر حضوری
هر کجا، هر زمان با سرویس آموزشی الکترونیکی ترابایت
در حدود نیمی از مشتریان ترابایت از آموزشهای غیر حضوری (ازراه دور) استفاده می کنند. مزیت اصلی این دوره ها آموزش مشترک و فراگیر همزمان کاربران مختلف از جمله مدیران سیستم، مدیران IT و پرسنل خواهد بود. برای شمایی که به هزینه ها اهمیت می دهید بهترین پیشنهاد است. هر کجا و هر زمان به محتوای آموزشی دسترسی دارید و می توانید از ابزارهای پشتیبانی ترابایت استفاده کنید.
فعالیتهای آموزشی شما مورد ارزیابی قرار می گیرند. در طول پیاده سازی و استقرار سیستم جدید، زمانی که نیروهای جدید استخدام می کنید و یا در مواقعی که نرم افزار را به روز رسانی می کنید بهترین شیوه آموزشی است.
همچنین می توانید سیستم مدیریت آموزش الکترونیک را بر روی سرور نصب کنید و از درون مجموعه خودتان به دیگران اجازه دسترسی دهید. در واقع شما یک واحد آموزشی در محل کسب و کار خود مستقر می کنید البته بصورت مجازی. این سیستم به شما امکان می دهد که دروس و کلاسها را تعریف کنید، دانش پذیر ثبت نام کنید، روند آموزش را دنبال، نتایج را ارزیابی و کلاسها را مدیریت کنید.
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی بر مبنای متدولوژی SCROM طرح ریزی شده و به مجموعه شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی به موفقیت دست یابید.

آموزشهای حضوری (آموزش استاد محور)

برگزاری دوره ها توسط کارشناسان حرفه ای و متخصص

کلاسهای مجازی

کلاسهای مجازی ترابایت یک متد آموزشی برای شمایی است که دغدغه هزینه دارید و یا اینقدر مشغله که فرصت شرکت در دوره ها را ندارید. کلاسها بصورت زنده برگزار می شوند. کارشناسان آنلاین ترابایت هر لحظه که شما نیاز داشته باشید آماده برگزاری کلاس هستند.

کلاس های عمومی

یک برنامه آموزشی یکپارچه برای پرسنل شما، در محل شما همراه با برنامه مدون آموزشی. آموزش نرم افزار محور همراه با کارگاه عملی، کار با سیستم، رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات دانش پذیران. برگزاری کلاسها در سطوح مختلف کاربری . پایان هر دوره برگزاری دوره های تست و ارزیابی، ارائه کتاب آموزشی نرم افزار به همراه سی دی الکترونیکی.

کلاسهای خصوصی

کافی است به پرتال وارد شوید، درخواست آموزش خود را ثبت کنید، ساعت و تاریخ را مشخص کنید. مطابق با نیاز شما کلاسها بصورت مجازی و از راه دور برگزار می شود. از طریق سایت شرکت و در محل شما و برای شما.

آموزش به آموزش دهندگان

کارشناسان ترابایت به کارشناسان شما آموزش می دهند. (Train-the-Trainer). با متدها آشنا می شوند، ساختار آموزش را فرا می گیرند و متناسب با دانش پذیران مختلف آموزشهای جداگانه می بینند. پس از اتمام دوره کارشناسان شما می توانند به تمامی شعبات و دفاتر سازمان شما بروند و پرسنل را آموزش دهند. هزینه های آموزشی به یک سوم کاهش می یابد.

مشاوره و آموزشهای دانش محور

آموزش نیاز به ارزیابی دارد
افزایش ضریب تاثیرگذاری کمک می کند تا پرسنل شما بطور کامل و موثر با راه حلهای ترابایت سازگاری پیدا کنند. خدمات مشاوره آموزشی به پذیرش هر چه بیشتر نرم افزار و رضایت کارمندان تان از آن کمک خواهد کرد.
مشاوران ترابایت در ارزیابی نیازها به شما کمک می کنند تا یک برنامه آموزشی متناسب با نیازها و شرایط مجموعه شما تدوین شود. ما استراتژی های مختلفی را برای آموزش پرسنل تان پیشنهاد می دهیم که به شما کمک می کند نتایج ارزشمندی از سیستم های جدید بدست آورید. شما بر روی راه حل ترابایت سرمایه گذاری کرده اید، گام بعدی افزایش مهارت پرسنل و مدیران تان است تا در کوتاه ترین زمان با سیستم جدید سازگار شوند