این حق شماست که خدمات خوبی در ازای خریدتان دریافت کنید و این وظیفه ماست که خدمات بهتری به شما ارائه دهیم. کافی است تشخیص دهید که چه چیزی می خواهید و کسب و کار شما به کدام یک از خدمات ترابایت نیاز دارد. شما به دنبال آن هستید که کمترین ضرر و زیانی را متحمل شوید، به دنبال آن هستید تا بیشترین بهره وری را از خرید و سرمایه گذاری خود کسب کنید. این وظیفه ماست که با یک برنامه زمان بندی شده به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنیم. ما آماده برآورده کردن انتظارات شما هستیم.


ترابایت - شروع مقتدرانه، گام های نخست موفقیت

شروع مقتدرانه، گام های نخست موفقیت
یک آغاز سریع و موفق گام اول شما خواهد بود. به سرعت حرکت خواهیم کرد. کارآمدی و دقت همراه با یکدیگر تا شما ابتدای راه را مستحکم گام بردارید و به دنبال آن یک برنامه آموزشی مناسب و راه حل هایی برای پاسخگویی به نیازهای شما.

ترابایت - ارائه ارزش بطور مداوم

ارائه ارزش بطور مداوم
ما همیشه پاسخگوی شما هستیم، تا هر زمان که شما نیاز داشته باشید. مداومت و ارتقا سطح خدمات وظیفه ماست. هر کارمند ترابایت در خانه خود مجهز به یک لبتاپ و خط اینترنت است تا به حل مشکلات شما بپردازد و به دنبال پیدا کردن راه حلهایی برای نیازهای شما باشد. هیچ محدودیت مکانی و زمانی برای سرویس دهی به شما وجود ندارد.

ترابایت - به شما کمک می کنیم هوشمندانه تر کار کنید

به شما کمک می کنیم هوشمندانه تر کار کنید
پشتوانه دانش ترابایت یک تجربه غنی چندین ساله است. دانشی که نگاه عمیقی به فرصتها و پیشرفت های تکنولوژیک دارد. نگاهی که تا به امروز توانسته ترابایت را نسبت به رقبا در جایگاه بالاتری قرار دهد. دستاورد این دانش استفاده از تکنولوژی روز در تولید و توسعه راه حلهای نرم افزاری است. همان هایی که به مدیریت هوشمندانه تر کسب و کار شما کمک می کند.

تخصص ترابایت مطابق با آنچه که شما نیاز دارید : سرویس های پشتیبانی مطابق با خواسته ها و نیازهای شما فراهم می شوند. یک شروع قوی برای دستیابی هر چه زودتر به موفقیت، ارائه خدمات بصورت مداوم در زمان پشتیبانی، رصد لحظه به لحظه نیازهای شما و متدهای نوآورانه آموزشی که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را هوشمند مدیریت کنید.
تا امروز به بیش از صدها مجموعه دولتی و خصوصی مشاوره داده ایم و راه حل حضور و غیاب ترابایت را در آنها استقرار داده ایم. به عنوان رهبر بازار و بازیگر اصلی صنعت نرم افزار حضور و غیاب توانسته ایم خدمات ارزنده ای را به مشتریانمان در سراسر کشور ارائه کنیم.