حضور و غیاب صنعتی و تولیدی ترابایت به شما کمک می کند تا کلیه مشکلات مربوط به حضور و غیاب پرسنلی تان را به عنوان مدیر کارخانه حل کنید.
ترابایت به شما کمک خواهد کرد تا لحظه به لحظه وضعیت حضور و تردد پرسنل را رصد کنید و با خیال راحت به تولید محصولات، حمل و نقل و مشتریانتان رسیدگی کنید.
نیروی کارتان را بهینه کنید، برنامه زمان بندی موثر، از تخلفات جلوگیری کنید، نقاط ضعف را رفع کنید، تغییرات را اعمال کنید، برنامه ریزی شیفتها را انجام دهید و نگران هیچ چیز نباشید.
شما تولید کنید و بفروشید.
ما نیروی کارتان را رصد می کنیم و به نحوی به شما کمک می کنیم که کارخانه تان مثل ساعت کار کند.

امکانات کلیدی نرم افزار

ترابایت - مدیریت خودکار چرخه شیفت

مدیریت خودکار چرخه شیفت
امکان تعریف و پیاده سازی شیفت های چرخشی، شیفت های نامنظم و اعمال قوانین نوبت کاری وجود دارد.
شیفتها تنهایک مرتبه برای نرم افزار تعریف می شوند، بجای اینکه تا آخر سال شیفت هایتان را تعریف کنید یک هفته از هر شیفت را به همراه پرسنلی که در آن کار می کنند تعیین می کنید. برای مثال یک هفته شب کار را برای n نفر تعریف می کنید، نرم افزار بصورت اتوماتیک گردش شیفت ها را تنظیم می کند محاسبه می کند که این n نفر چه روزی مجددا شب کار می شوند. به عبارت دیگر نرم افزار بصورت خودکار تقویم یکسال کاری مجموعه شما را مدیریت می کند.

ترابایت - مدیریت یکپارچه غیر متمرکز

مدیریت یکپارچه غیر متمرکز
به لحاظ فیزیکی واحدهای جداگانه ای دارید؛ بخش تولید، اداری، نگهبانی، انبار و... . این به معنای آن است که در مجموعه شما قوانین و ساعات کار، نحوه پرداخت حقوق و نوع مدیریت هر بخش متفاوت از بقیه است. سرویس تعریف چارت به راحتی به شما این امکان را می دهد که تمام مجموعه خود را به تفکیک تعریف کنید و برای هر کدام قوانین و چارچوب های پرسنلی خاصی را اعمال کنید. آمار تردد و حضور و غیاب پرسنل تان را بصورت لحظه ای از دفتر کارتان چک کنید.

ترابایت - کنترل هوشمند تعویض شیفت

کنترل هوشمند تعویض شیفت
مدیریت تصمیم می گیرد که شیفت روزکار این هفته به مرخصی بروند یا اینکه فلان پرسنل بجای بعداز ظهرکار شب کار باشند. تغییرات ناگهانی در شیفت ها بوجود می آید. جای نگرانی نیست می توانید به صورت گروهی، فردی و یا ارسال درخواست به مدیر سیستم در کوتاه ترین زمان ممکن افراد را جابجا کنید. فرض می کنیم تعویض ها بین پرسنل و بصورت گفتاری انجام شود در صورتی که مدیر سیستم یا کارگزینی از آن اطلاع ندارند، در پایان هر ماه نرم افزار یک گزارش گیری هوشمند انجام می دهد و به شما اعلام می کند که n نفر نیاز به تغییر شیفت دارند چرا که اضافه کاری و کسر حضور زیادی برایشان ثبت شده است.
در ضمن این اجازه به شما داده خواهد شد که بتوانید جابجایی و جایگزینی بین شیفت و افراد مختلف را به راحتی اعمال و حتی در مرحله بعد به عنوان گردش کار این تغییر شیفت وارد کارتابل مدیر مربوطه گردد.

ترابایت - گزارشات متنوع کاریردی

گزارشات متنوع کاریردی
شما یک مجموعه خصوصی هستید و گزارشات پرسنلی خاص خود را دارید. سرویس گزارش ساز نرم افزار را صدا بزنید و قالب گزارشات را برایش تعریف کنید. مشخص کنید که این گزارش باید در اختیار چه کسی قرار بگیرد و چه کسی به آن دسترسی داشته باشد. محدودیتی وجود ندارد. از شر کاغذبازی ها خلاص می شوید.

ترابایت - تعریف دفاتر کارکردی(دفتر تابل)

تعریف دفاتر کارکردی(دفتر تابل)
در مجموعه های پرسنلی بزرگ بررسی کارکرد چند بخش از یک مجموعه به شخص و یا اشخاصی محول می گردد تا با این کار علاوه بر مدیریت آسان و کارآمدتر، خروجی و گزارشات دقیق تری نیز داشته باشید. هر دفتر تابل می تواند با استقلال کامل پرسنل زیر مجموعه خود را کنترل و گزارشات نهایی را برای واحد حقوق و دستمزد ارسال نماید.

ترابایت - کارگزینی مجازی

کارگزینی مجازی
برای هر یک از کارمندان یک نام کاربری و رمز عبور تعریف می شود. در هر ساعت از شبانه روز کافی است یک خط اینترنت پیدا کنید و به نرم افزار وارد شوید. این یعنی شما می توانید بخشی از کارها را در خانه انجام دهید.نیازی نیست پرونده های پرسنل را به خانه بیاورید و یا حجم انبوهی از کاغذها سر و کله بزنید. مدیریت شما به زمان و مکان وابسته نیست.

ترابایت - محاسبات مانده مرخصی

محاسبات مانده مرخصی
حساب کتاب مانده مرخصی شما به روش خاصی انجام مي شود. قوانین مربوط به استحقاق سالیانه و انتقال مرخصی خاص خود را دارید. نگران نباشید، نرم افزار همه اینها را بر اساس سن و سابقه و دیگر فاکتورهای مدنظر شما محاسبه می کند. کافی است معیارها و شاخص ها را تعریف کنید و همه چیز را به موتور محاسبات نرم افزار بسپارید. آخر هر ماه مانده مرخصی ها آماده است، تنها با یک کلیک.

ساعت حضور و غیاب

ساعت حضور و غیاب ViRDI AC6000 مناسب برای سازمانهای دولتی

فیلم معرفی نرم افزار

بارگزاری و پخش مدیا ...

امکانات کلیدی نرم افزار برای واحدهای صنعتی - تولیدی

 • مانده مرخصی و کاردکس
 • مدیریت ماموریت
 • تغییر زمانهای کاری (ماه رمضان و...)
 • گروههای پرسنلی
 • تعریف انواع تلورانس و شناوری
 • وجود الگوهای متعدد قوانین
 • مدیریت انواع شیفتها
 • محدودیت ثبت تردد
 • دفاتر منطقه ای و هولدینگ
 • الگوهای محاسبه انواع نوبت کاری
 • آیتمهای کارکردی دلخواه
 • مشاهده و تصحیح نواقص کارکرد
 • انواع فرمولهای اعطاء به کاردکس
 • گزارشات تحلیلی – مدیریتی
 • ساعتهای حضور و غیاب مقاوم در شرایط سخت صنعتی

کاتالوگ و مستندات نرم افزار

نرم افزار حضور و غیاب واحدهای صنعتی و تولیدی