حضور و غیاب ادارات و سازمان های دولتی دغدغه های مربوط به پرداخت حقوق بر اساس کارکرد و نحوه محاسبه آن یکی از مسائل حل نشده از نظر کارمندان یک سازمان است. بسیاری از سازمانها و نهادهای دولتی به دنبال کاهش هزینه های خود هستند. باید خرید شما منجر به بازگشت سرمایه و حرکت به سمت حذف هزینه ها باشد. باید بسیاری از کارهای گذشته را با بودجه کمتری انجام دهید.
خطای ساعتها حذف می شود، اضافه کاری های غیر ضروری کاهش پیدا می کند و مطمئن هستید که متناسب با کاری که برایتان انجام می دهند حقوق پرداخت می کنید.
طیف گسترده ای از گزارشات و تکنیک های جمع آوری داده ها به شما اطمینان می دهد که نیروی کارتان به وظایف محوله متعهد بوده اند یا نه، از پرسنل نگهبانی تا معاونت ها و کارمندان بخشهای مختلف سازمان.
موتور پردازش و آنالیز ترابایت پیچیده ترین قوانین پرسنلی سازمان شما را تعریف و اجرا می کند. شما یک سرمایه گذاری بلند مدت انجام می دهید که بازگشت آن در مدت زمان کوتاهی برای شما قابل لمس خواهد بود.

امکانات کلیدی نرم افزار

ترابایت - حذف کاغذ (Paperless)

حذف کاغذ (Paperless)
کار طاقت فرسایی است که هر روز زمان خود را صرف تایید کردن درخواستهای مرخصی و یا مجوزهای کارمندان زیر مجموعه تان کنید. با استفاده از این امکان نرم افزار کافی است هر صبح کارتابل الکترونیکی تان را چک کنید و با صرف حداکثر 10 دقیقه به همه درخواستها پاسخ دهید. دیگر خبری از کاغذ نیست. در طی ثبت مجوز و تائید آن میتوانید از موتور گردش کار ترابایت استفاده و با شرایط مختلف این مجوز را بین اشخاص تائید کننده به جریان بیندازید. برای نمونه مرخصی روزانه زیر 2 روز با تائید مدیر مستقیم نهایی خواهد شد و بالای 2 روز علاوه بر تائید مدیر مستقیم ، تائید مدیر منابع انسانی را نیز نیاز دارد.

ترابایت - مدیریت یکپارچه غیر متمرکز (Multi Company)

مدیریت یکپارچه غیر متمرکز (Multi Company)
به لحاظ فیزیکی ساختمانها و واحدهای سازمانی جداگانه دارید. می خواهید از مرکز آنها را کنترل کنید در حالی که هر واحد مستقل مدیریت شود. نرم افزار می تواند برای همه واحدها قابل استفاده باشد. آمار کلی تردد را می توانید در مرکز مشاهده کنید در عین اینکه هر واحد کاملا از بقیه مستقل عمل می کند.

ترابایت - قوانین متغیر پرسنلی

قوانین متغیر پرسنلی
ضوابط استخدام در سازمان شما با گذر زمان تغییر می کند. قوانین جدید کارمندی از سوی دولت ابلاغ می شود. ضرایب تخصیصی، مانده مرخصی ها، ماموریت و... . موتور پردازش ترابایت به شما امکان تعریف هر گونه قانونی را می دهد. به عبارت دیگر هیچ محدودیتی وجود ندارد. آینده را امروز می خرید.

ترابایت - گزارشات متنوع کاریردی

گزارشات متنوع کاریردی
آمار حاضرین غایبین خود را ندارید. لیست تردد، ماموریتها، مرخصی های ساعتی، غیبت ها و کارکردها را نیاز دارید. رستوران سازمان هر روز با مشکل کمبود یا مانده غذا مواجه است چرا که آمار دقیقی از حاضرین وجود ندارد. کافی است به کمک موتور گزارش ساز ترابایت گزارش خود را تعریف کنید و به نرم افزار بگوئید که این گزارش مربوط به کجاست و چه افرادی مجوز مشاهده اش را دارند. لحظه به لحظه سازمانتان را رصد کنید.

ترابایت - هر کارمند یک مدیر

هر کارمند یک مدیر
نرم افزار برای هر کارمند یک نام کاربری و رمز عبور تعریف می کند. هر شخص قادر خواهد بود وارد پرونده الکترونیکی شخصی اش شود و همه چیز را مدیریت کند. نکته اینجاست که همه تعاملاتش با سیستم ثبت می شود حتی کوچکترین کارها. تعاملات درون سازمانی را فارغ از محدودیت زمان و مکان انجام می دهید.

ترابایت - محاسبات مانده مرخصی

محاسبات مانده مرخصی
حساب کتاب مانده مرخصی شما روش خاصی است. قوانین مربوط به استحقاق سالیانه و انتقال مرخصی خاص خود را دارید. نگران نباشید، نرم افزار همه اینها را بر اساس سن و سابقه و دیگر فاکتورهای مدنظر شما محاسبه می کند. کافی است معیارها و شاخص ها را تعریف کنید و همه چیز را به موتور محاسبات نرم افزار بسپارید. آخر هر ماه مانده مرخصی ها آماده است، تنها با یک کلیک.

ساعت حضور و غیاب

ساعت حضور و غیاب ViRDI AC6000 مناسب برای سازمانهای دولتی

فیلم معرفی نرم افزار

بارگزاری و پخش مدیا ...

امکانات کلیدی نرم افزار برای سازمانهای دولتی

 • مشمولین قوانین پرسنلی
 • مانده مرخصی و کاردکس
 • روشهای محاسبه حق ماموریت
 • گردش اسناد و درخواستها
 • تعریف انواع تلورانس و شناوری
 • وجود الگوهای متعدد قوانین
 • انواع کاردکسهای مورد نیاز سازمان
 • ثبت عملکرد ماموریت
 • فرم های کارانه و پاداش
 • پیگیری لحظه ای مجوز
 • فرایند گردش مجوز
 • مشاهده و تصحیح نواقص کارکرد
 • محدودیت ثبت تردد
 • انواع فرمولهای اعطاء به کاردکس
 • انواع گروههای پرسنلی

کاتالوگ و مستندات نرم افزار

نرم افزار حضور و غیاب سازمانهای دولتی